6 sposobów na wypróbowanie trendu zakrzywionych mebli

6 sposobów na wypróbowanie trendu zakrzywionych mebli

Trend zakrzywionych mebli był już od dawna. Dzięki takim stylom jak skandynawski i inspirowany latami 70-tymi design powoli wzrastał w ciągu ostatnich kilku lat, zaokrąglone kształty w 2023 roku są w niesamowicie wysokim popycie. Projektant Tania Vasquez dzieli się najlepszymi zakrzywionymi produktami projektowymi, które spodziewa się zobaczyć wszędzie w 2023 roku i jak je stylizować.

Tkane, zakrzywione krzesła akcentujące

„Tkany fotel akcentowy o zakrzywionych kształtach jest idealny do domów nadmorskich. Te sylwetki niemal manifestują fale oceanu – zwłaszcza w połączeniu z teksturą roślinną, taką jak juta i rattan.”

Zakrzywione plecy + metalowe nogi

„Zakrzywione krzesła, sofy i loveseaty są tak przytulne i hygge. Ale jeśli chcesz wymieszać w odrobinie nowoczesności i glam, przejdź do metalicznych szczegółów, takich jak te złote stożkowe nogi.”

Zakrzywione zagłówki

„Ta pusta przestrzeń tuż nad twoim łóżkiem może sprawić, że sypialnia poczuje się niekompletna. To z tego powodu uwielbiam dobry zakrzywiony headboard, który działa jak sztuka ścienna; jest estetyczny, przytulny i sprawia, że ściana czuje się kompletna.”

Sofy zakrzywione

„Daybeds to kolejny sposób na włączenie zakrzywionego trendu. Te elementy są proste i uniwersalne, więc można je umieścić w każdej przestrzeni – domowym biurze, sypialni, salonie. Ich prostota wymaga jednak pewnego akcentu lub dwóch. Wypróbuj okrągłą poduszkę w rogu zakrzywionego łóżka dziennego, aby dosłownie zaokrąglić zakrzywiony wygląd.”

Stołki z zakrzywionym kontuarem

„Bar jest fajnym miejscem do wypróbowania nowych trendów, ponieważ to właśnie tam dzieje się większość zabawy na imprezach. Kształty mogą być potężne; kanciaste linie mogą czuć się zimno, ale miękkie krzywe mogą sprawić, że goście poczują się przytulniej i bardziej zaproszeni.”

Fotel zakrzywiony

Zakrzywiony fotel

„Fotele zakrzywione są mniej więcej tak okrągłe, jak tylko można. To jest projekt, którego potrzebujesz, jeśli chcesz iść na całość w trendach cozycore, hygge i zakrzywionych mebli.”

Rekomendowane artykuły