Pomysły na połączenie poduszek

Pomysły na połączenie poduszek

Natychmiast zmień nastrój swojej sofy, krzesła, ławki, łóżka dziennego lub łóżka za pomocą tych pomysłów na połączenie poduszek. Niedrogie, szybkie i łatwe do rzucenia oznaczają łatwość replikowania się w domu.

Neutralne kolory

Nie można się pomylić z neutralnością. (Nie, naprawdę, nie można.) Pozwól, aby naturalne piękno odcieni ziemi, takich jak beżowy, szary i biały, uspokoiło pokój, łącząc je wszystkie razem na podobnie neutralnej sofie.

Czarno-białe, wzorzyste poduszki

Mieszanie i dopasowywanie jest czasem mniej o kolorze, a bardziej o wzorach. Jednolite kolory i wzory dodają głębi i wymiaru. Na łóżku, dopasuj abstrakcyjne wzory jako drugą warstwę, z jednolitą narzutą na lędźwiach, aby nadać całości odpowiedni wygląd.

Kontrastowe tekstylia

Łącząc poduszki, należy zwrócić uwagę na trzy elementy: kolor, wzór i materiał. Możesz stylizować wszystkie trzy lub skupić się na jednym. Skóra z faux fur, szenilą lub aksamitem to świetny sposób na wyeksponowanie tekstury.

Poduszki w paski + Poduszki na sofę

Duże poduszki na sofę mogą być umieszczone wszędzie: na łóżku, fotelu akcentującym, łóżku dziennym, sofie. Użyj ich z mniejszymi pasiastymi poduszkami akcentującymi, aby uzyskać klasyczną kombinację stylistyczną, która jest lekka, świeża i uspokajająca.

Poduszki z frędzlami

Poduszki z frędzlami

Małe detale sprawiają, że kombinacje poduszek stają się popularne. Ułóż poduszki z frędzlami, frędzlami, wypustkami i cekinami obok zwykłych bawełnianych poduszek do rzucania.

Poduszki w kratę

Zabawnym, mało wykorzystywanym wzorem jest kratka! Mieszaj i łącz go z królewskim błękitem, akwafortą i barwinkiem. Przytulne skojarzenia plecionki, z tonami błękitu, tworzą idealną uspokajającą estetykę.

Geometryczne kombinacje poduszek

Aby uzyskać nowoczesny układ poduszek, wymieszaj geometryczne wzory z solidnymi poduszkami. Spróbuj ściegu diamentowego lub kwadratów szydełkowych; użyj solidnego aksamitu lub lnu, aby wydobyć kolory w szczegółach.

Velvet i poduszki z pomponami

Aksamitne poduszki z pomponami lub aksamitne poduszki + poduszki z pomponami (lub oba!) Aksamit, duszny, wyrafinowany i bogaty materiał, emanuje klimatem, gdy kontrastuje z wykończeniami z pomponami, młodzieńczym, zabawnym i kapryśnym detalem.

Pasujące kolory

Łącząc różne wzory, trzymaj się jednej palety kolorów. Jeśli na przykład poduszki Twojej sofy są białe, upewnij się, że akcenty w postaci wzorzystych pasków zawierają co najmniej kilka linii tej samej bieli. W projektowaniu poduszek, chcesz, aby wzory podkreślały się i wyskakiwały – nie zderzały się i nie przytłaczały. Jedna paleta to najlepszy sposób na zapewnienie płynnej estetyki sofy, łóżka lub krzesła.

Kolorowe akcenty

Jednak zasada numer jeden dotycząca kombinacji poduszek? Baw się dobrze! Nie ma akcentu projektowego bardziej zabawnego niż narzuty; wykorzystaj przystępną cenę na swoją korzyść i wydaj na jasne kolory, aby rozjaśnić swoją przestrzeń i nastrój.

Rekomendowane artykuły